Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Linoleum

Linoleum
Płyty linoleum do linorytu w naszym sklepie są profesjonalnym materiałem, dedykowanym artystom, którzy zajmują się grafiką warsztatową – linorytem. Linoleum artystyczne jest odpowiednio grube i miękkie, żeby rycie wzorów przebiegało łatwo i precyzyjnie. Nasze linoleum ma gładką powierzchnię, więc dobrze przyjmuje farbę graficzną, by perfekcyjnie przenieść wzór na specjalny papier graficzny, zapewniając wysoką jakość odbitek. Możesz u nas kupić profesjonalne płyty linoleum w różnych rozmiarach i o różnych parametrach, np. kolorach.

Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Co to jest linoryt?

Linoryt to technika druku wypukłego, która polega na wycinaniu wzoru na płycie linoleum i nanoszeniu farby na wypukłe części za pomocą specjalnego wałka. Następnie odbija się wzór na papierze. Aby zacząć tworzyć linoryty, potrzebujesz kilku narzędzi i materiałów: właśnie płyty linoleum, dłut, farby  i specjalnego papieru.

Linoleum dla dzieci

Ze względu na swoją miękkość, elastyczność i łatwość w użyciu linoleum polecamy jako jedno z pierwszych podłoży do praktykowania sztuki graficznej przez uczniów i hobbystów. Wycinanie wzorów z naszego linoleum jest bardzo łatwe i dlatego atrakcyjne i bezpieczne dla dzieci oraz początkujących artystów.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera