Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Marker akwarelowy pędzelkowy

Marker akwarelowy pędzelkowy

ZIG Clean Color Real Brush firmy Kuretake jest pisakiem pędzelkowym z nietoksyczną transparentną farbą wodną. Został stworzony do kolorowania ilustracji, komiksów i mangi. Zadowoli artystów i ilustratorów. Może być też użyty do kaligrafii. Transparentna farba w połączeniu z delikatnym okrągłym pędzelkiem daje wiele unikatowych metod aplikacji.


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Pisak Clean Color Real Brush Kuretake wypełniony transparentną farbą wodną z aplikatorem w kształcie pędzelka z nylonowego włosia.

Metody aplikacji

Trzymając pisak pod kątem, wykorzystujemy całą długość pędzelka i kolorujemy szerokie płaszczyzny. Trzymając flamaster pionowo wykorzystujemy delikatną końcówkę pędzelka i malujemy cienką linię. Zanurzając końcówkę pisaka w wodzie uzyskamy gradację barwy. Kolor już naniesiony na papier możemy rozjaśnić rozmywając go wodą.

Łączenie kolorów

Paleta kolorów składa się z 90 barw, wśród których są 4 kolory fluorescencyjne i jeden bezbarwny blender. Z jego pomocą można zmieniać tonację barwy, a także rozmywać linie pomiędzy dwoma różnymi kolorami. Zmieniać kolory można jeszcze na inne sposoby. Po nałożeniu na papier jednego koloru, zanim wyschnie, nakładamy nowy kolor i uzyskujemy tony przejściowe. Nakładając ciemny kolor z jednego pisaka na końcówkę jasnego, uzyskamy przejście tonalne podczas rysowania jasnym pisakiem. Łatwość łączenia i przenikania się kolorów pozwala uzyskać wrażenie głębi i trójwymiarowości rysunku.

Parametry pisaka Clean Color Brush

Długość: 15,4 cm

Średnica: 1 cm

Długość pędzelka: 0,7 cm

Średnica pędzelka: 0,3 cm

Uwaga: życie pisaka przedłużymy używając go na papierze przeznaczonym do markerów.

Dostępność Pisaki ZIG Clean Color Real Brush dostępne są w sprzedaży na sztuki i w kompletach. Najmniejszy komplet składa się z 4 pisaków. Większe zestawy zawierają: 6, 12, 24, 36, 48, 60 i 90 kolorów.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera