Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Dwustronny marker na bazie alkoholu – dla projektantów

Dwustronny marker na bazie alkoholu – dla projektantów

Promarker Winsor&Newton o dwóch końcówkach z alkoholowym transparentnym tuszem do papieru, drewna, a nawet szkła i plastiku. Pisaki kreślarskie angielskiej marki Winsor&Newton to profesjonalna paleta 160 kolorów, uzupełnionych blenderem, stworzona dla twórców mangi, komiksów i artystów poszukujących sprawdzonego i wszechstronnego narzędzia do realizacji swoich wizji artystycznych. Promarkery W&N cieszą się renomą ze względu na transparentny tusz na bazie alkoholu, który trwale pokrywa papier i drewno, a także metal, szkło i plastik. Bogata paleta transparentnych barw, które pięknie się łączą i rozpływają bez skaz i smug daje nieograniczone możliwości tworzenia nowych odcieni, a wygodny uchwyt i dwie różne końcówki: tradycyjna okrągła i płaska ścięta ukośnie, znakomicie ułatwiają pracę w plenerze i podróży. Warto skorzystać z gotowych tematycznych zestawów Promarkerów Winsor&Newton, a potem uzupełniać je pojedynczymi kolorami, stosownie do potrzeb. Propozycje kompletów znakomicie nadają się na podarunek i na pewno ucieszą każdego, kto otrzyma je w prezencie

Wybierz Promarkery na sztuki lub w zestawach:

Popularne kategorie w sklepie

Zobacz więcej kategorii

Winsor&Newton Promarker to wszechstronne pisaki sprawdzone przez lata w wielu artystycznych przedsięwzięciach.

Popularne markery alkoholowe

Niezawodność, trwałość i wszechstronność to atrybuty Promarkerów. Niezmienna od lat jakość i dostępność stanowią o popularności tych pisaków. Możliwość zakupu pojedynczych sztuk pozwala artyście samodzielnie kompletować własną paletę kolorystyczną stosownie do konkretnych projektów. Dla ułatwienia wyboru Winsor&Newton przygotował różne tematyczne zestawy kolorystyczne w palecie 6, 12 i więcej barw. Zachęcamy do przyjrzenia się poszczególnym kompletom.

Pisaki do kolorowania dużych powierzchni

Promarkery W&N zostały tak skonstruowane, by maksymalnie ułatwić pokrywanie kolorem dużych powierzchni, z zachowaniem jednocześnie możliwości naszkicowania detalu i cienkich precyzyjnych linii. Służą temu zadaniu dwie różne końcówki. Do dużych powierzchni szeroka i płaska, a do detalu cienka i okrągła. Specjalny blender z bezbarwną farbą ułatwia dodatkowo łączenie kolorów i ich cieniowanie. Nakładanie kolejnych warstw na mokrą jeszcze powierzchnię daje efekt gładkich przejść tonalnych, bez smug i mazów. Jeśli rysunek już jest suchy, zmocz go blenderem i koloruj na nowo.

Specjalny papier do markerów

Markery alkoholowe wysychają bardzo szybko. Dla ułatwienia sobie pracy i umożliwienia łatwiejszego łączenia kolorów warto zaopatrzyć się w bloki do markerów. Mają specjalnie powlekany papier, który nie wchłania tuszu i utrzymuje dłużej jego wilgotność na swojej powierzchni. Ułatwia to mieszanie kolorów i oszczędza ilość zużytej farby.

 

Parametry Promarkera Długość markera: 15 cm Średnica markera: 1,7 cm Szerokość końcówki szerokiej: 0,6 cm Średnica końcówki okrągłej: 0,3 cm.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera