Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Kredki Procolour Derwent

Kredki Procolour Derwent

Kredka Procolour to klasyczna kredka artystyczna angielskiej firmy Derwent w palecie 72 kolorów.

Kredkami Procolour Derwent stworzysz obrazy w soczystych i trwałych barwach, z precyzyjnymi liniami i miękkimi przejściami tonalnymi. Poczujesz komfort i swobodę w pracy, ponieważ kredki Procolour prowadzą się miękko, „z poślizgiem” za sprawą mięsistego, a równocześnie twardego i zwartego rysika. Dzięki tej zwartości rdzeń kredki Procolour nie osypuje się i nie brudzi rysunku. Daje się ostrzyć w ostry szpic i sprawdza się w rysowaniu detali.

Korzystając z kredek Derwenta zachwycisz się intensywnością i siłą krycia barw, wynikającą z wysokiego nasycenia pigmentem, możliwością łączenia i nakładania kolorów i wyjątkową estetyką.

W naszym sklepie możesz kupić kredki Procolour pojedynczo i w kompletach.

Sortuj i wybieraj kolory kredek:


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Jak pracować kredkami Procolour?

Praktycy sugerują rysować lekko i delikatnie, bo wtedy łatwiej blendować kolory lub je wycierać. Kolorowanie większych powierzchni i nakładanie wielu kolorów będzie sprawniejsze, gdy zaostrzymy kredkę „na okrągło”. Rysik będzie miał wtedy płaski obły kształt i większą powierzchnię styku z podłożem rysunkowym. Gdy zaostrzysz kredkę Procolour „na ostro” precyzyjnie wyrysujesz detale i krawędzie.

Korzystaj z możliwości kupowania kredek pojedynczo i precyzyjnie dopasuj zestaw kolorystyczny do swoich potrzeb i konkretnego przedsięwzięcia artystycznego. Możesz także skorzystać z gotowych zestawów zaproponowanych przez producenta.

Pamiętaj o odpowiednim papierze – wybierz papier rysunkowy, szorstki, a nawet z fakturą, minimum 120 g/m2. Dobry będzie np. Student Uniwersal Cansona. Papier także ma znaczenie w trwałości Twojej pracy.

Co przyda się do pracy z kredkami Procolour?

Procolour to kredki okrągłe, więc łatwo mogą turlać się po stole lub biurku. Jeśli kompletujesz je pojedynczo przyda Ci się etui lub piórnik, który pozwoli Ci utrzymać je w jednym miejscu i oczywiście ułatwi także przechowywanie i transport. Warto także zaopatrzyć się w odpowiednią temperówkę, która umożliwi ostrzenie rdzenia kredki zarówno na „ostro” jak i na „okrągło”. W naszym sklepie są także odpowiednie gumki do wycierania kredek. Za ich pomocą usuniesz niedoskonałości rysunku, a także zmienisz tonację barw.

Marka Derwent to dobry wybór

Angielski producent z wieloletnią (175 letnią) tradycją na bieżąco odpowiada na potrzeby swoich klientów i kolejnych pokoleń młodych artystów. Kredki Procolour są propozycją, która wnosi na rynek artykułów rysunkowych nową jakość. Dlatego w naszym sklepie mamy zarówno kredki Procolour na sztuki jak i komplety w metalowych pudełkach.

 

Parametry kredki Procolour:

- kredka ołówkowa, okrągła z dobrego drewna,

- matowe wykończenie ułatwiające trzymanie,

- wygrawerowany numer i nazwa koloru

- średnica 0.8 cm

- pełna gama 72 kolory

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera