Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Zestawy Ecoline markery pędzelkowe akwarelowe

Zestawy Ecoline markery pędzelkowe akwarelowe

Zestawy pisaków pędzelkowych wypełniony Ecoliną, oryginalną i sprawdzoną już farbą akwarelową holenderskiej firmy Talens. Markery posiadają cechy tej farby. Są bezzapachowe. Kolory są transparentne, dobrze się łączą ze sobą i z Ecoliną. Rozpływają się na papierze jak akwarela. Po wyschnięciu za pomocą blendera nadal można farbę rozpuścić i nanosić poprawki.

Warto skorzystać z bogatej oferty kompletów markerów Ecoline Brush Pen. Szeroka gama zestawów skomponowanych dla ilustratorów, architektów. Od małych zestawów 5 szt w odcieniach szarości, kolorach podstawowych, pastelowych po największe 30 szt z kolorami idealnie dobranymi np. do ilustracji botanicznych, mangi, dekoracyjnego pisma itd.


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Pisak Ecoline Brush Pen Talens charakteryzuje się dość dużym okrągłym uchwytem o średnicy 0,5 cm i długości 14,5 cm zakończonym elastycznym pędzelkiem gąbkowo-silikonowym o długości 0,8 cm. Sprawdza się w podróży, w plenerze i w atelier artysty. Ceniony przez dekoratorów, projektantów mody, ilustratorów, świetny do kaligrafii ozdobnej.

Dla tych pisaków producent przygotował specjalny papier serii Ecoline: Liquid water colour paper w bloku.

Dla zachowania trwałości koloru producent zaleca przechowywanie gotowych prac w teczce.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera