Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Marker do kaligrafii, rysunku wodoodporny

Marker do kaligrafii, rysunku wodoodporny

Pisak Bimoji Fude Pen ZIG Kuretake do pięknego pisma i rysunku z trwałym tuszem odpornym na wodę i alkohol.

Japoński pisak firmy ZIG Kuretake z serii Bimoji Fude Pen jest nowoczesnym narzędziem do tradycyjnej japońskiej kaligrafii oraz wschodniej sztuki malarskiej. Ergonomiczna rączka wypełniona trwałym tuszem w kolorze głębokiej czerni zakończona jest końcówkami w pięciu różnych rozmiarach i kształtach, które decydują o kształcie linii i technice prowadzenia pióra. Bimoji zachwyci miłośników sztuki i kaligrafii wschodniej.


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Bimoji oznacza piękne pismo. Wszystkie cechy tego pisaka podporządkowane są temu celowi. Dlatego polecamy go profesjonalistom, a artystów i hobbystów namawiamy do podjęcia wyzwania i rozpoczęcia przygody artystycznej z tym niezwykłym narzędziem.

Tusz w Bimoji Fude Pen

Atrament stworzony według oryginalnych receptur japońskiego producenta ZIG Kuretake. Charakteryzuje się piękną głęboką czernią z satynowym wykończeniem. Czarny trwały pigment zawieszony jest w wodzie. Łatwo się rozprowadza. Po wyschnięciu jest odporny zarówno na wodę jak i alkohol. Nie rozmywa się pod innymi farbami czy pisakami wodnymi lub alkoholowymi.

Narzędzie do kaligrafii japońskiej

Tradycyjne japońskie pędzle mają szczególne właściwości. Bimoji Fude Pen doskonale je naśladuje w swoim kształcie i rozmiarach. Gładka ergonomiczna rączka o długości ok. 17 cm i średnicy 1,2 cm jest już wypełniona profesjonalnym tuszem, który spływa na papier przez specjalnie zaprojektowane końcówki. Wszystkie są okrągłe: trzy przypominają zwykłą końcówkę, a dwie pędzel. Różnią się wielkością i twardością pozwalając na różne techniki prowadzenia pisaka.

Do wyboru mamy końcówki:

- Extra Fine – bardzo twarda i precyzyjna, długość 0,5 cm, średnica 0,1 cm

- Fine – twarda i precyzyjna, długość 0,5 cm, średnica 0,1 cm;

- Medium – średnio twarda, długość 0,8 cm, średnica 0,3 cm;

- Large – duży miękki pędzel, długość 1 cm, średnica 0,4 cm;

- Medium brush – miękki pędzel, długość 1,1 cm, średnica 0,3 cm.

W zależności od stopnia nacisku i pochylenia pisaka uzyskujemy różne kształty linii.

Pędzel z tuszem do rysunku

Bimoji są też wygodnym narzędziem do rysunku monochromatycznego. Miękki pędzel i bardzo trwały tusz w kolorze szlachetnej czerni gwarantują wysoką jakość i trwałość pracy rysunkowej.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera