Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Rubber Carving Block Milan, arkusz gumowy do linorytu 9x7,8x0,7 cm, beżowy

(0) opinii
22937 8414034699178
Producent: Milan

Rubber Carving Block włoskiej firmy Milan to dwustronna gumowa płytka do linorytu w kolorze beżowym w rozmiarze 9x7,8x 0,7 cm, niezbędna w pracowni grafika warsztatowego

Zobacz wszystkie Linoleum

Opis produktu

Blok do linorytu Rubber Carving Block to nowoczesny produkt włoskiej firmy Milan. Przeznaczony dla artystów grafików do tworzenia matryc graficznych. Można go użyć do wszelkich kreatywnych prac plastycznych, np. pieczątek, stempli albo konstrukcji przestrzennych. Sprawdzi się w sztuce, rzemiośle i w dydaktyce dzieci i młodzieży.

Elastyczny i miękki gumowy arkusz ma gładką powierzchnię po obu stronach i jest wystarczająco gruby, by z każdej z nich stworzyć matrycę. Bardzo łatwo pozwala się rzeźbić i ryć standardowymi dłutami do linorytu. Chodzi o to, by proces grawerowania rysunku na płycie był lekki i przyjemny. Gładka powierzchnia umożliwia bardzo precyzyjne grawerowanie delikatnych linii i wzorów oraz ułatwia równomierne nakładanie różnego typu farb wodnych: farby drukarskiej, farby do tkanin, do sitodruku, a także tuszu.

Odbitkę wykonujemy przez dociśnięcie arkusza papieru, najlepiej graficznego, do pokrytej farbą matrycy za pomocą specjalnego gumowego wałka. Po wykonaniu odbitki łatwo taką matrycę zmyć wodą. Producent nie zaleca używać do tego celu rozpuszczalników, by nie zniszczyć gładkiej powierzchni. Tak oczyszczoną matrycę możesz używać wielokrotnie zmieniając kolory rysunku i tworząc nowe kompozycje.

Wybierając beżowy arkusz do linorytu marki Milan zyskasz przyjemność z lekkiej pracy, precyzyjny rysunek i piękne odbitki.

6,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Rubber Carving Block Milan, arkusz gumowy do linorytu 9x7,8x0,7 cm, beżowy

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera