Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Długopisy, żelopisy

Długopisy, żelopisy
Tradycyjne długopisy czy nowoczesne japońskie żelopisy Sakura ze specjalnym tuszem są wciąż koniecznymi i pożądanymi artykułami piśmienniczymi zarówno w domu, w szkole, na uczelni jak i w biurze.

Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Niezawodne długopisy na co dzień

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz długopisu do podpisania ważnych dokumentów, czy żelopisu do tworzenia artystycznych notatek, znajdziesz idealny model dla siebie w ofercie naszego sklepu. Szeroki wybór kolorów tuszu i różnych rodzajów wkładów pozwala dobrać długopis lub żelopis do własnych preferencji i potrzeb. Bez względu na to, czy lubisz jasne, intensywne kolory, czy klasyczne odcienie czerni i niebieskiego - w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Kolorowe żelopisy dla dzieci

To jest to, czego pragnie Twoje dziecko, gdy kupujesz wyprawkę szkolną. Bajecznie kolorowy tusz w lekkiej oprawce sprawia, że każde dziecko chce pisać i rysować. Chce robić kolorowe szlaczki w zeszytach i wpisywać barwne wierszyki w pamiętnikach. Konkurencję z żelopisami mogą wygrać tylko wymazywalne długopisy. Żaden błąd ani pomyłka już nie będą straszne, bo w każdym momencie można je usunąć zabawną - np. w kształcie psiego pyszczka - końcówką długopisu. To najlepsze długopisy dla dziewczynek i chłopców do szkolnych piórników.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera