Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Komplety markerów dwustronnych na bazie alkoholu Promarker Winsor&Newton

Komplety markerów dwustronnych na bazie alkoholu Promarker Winsor&Newton

Zestawy Promarkerów angielskiej firmy Winsor&Newton to przemyślane kompozycje kolorystyczne alkoholowych pisaków dwustronnych. Promarkery w kompletach to profesjonalne narzędzie dla architektów, grafików, ilustratorów, twórców komiksów czy mangi do pracowni i w plener. Sprawdzają się także w rękach dekoratorów, bo wypełniający je transparentny tusz na bazie alkoholu jest trwały i dobrze przywiera nie tylko do papieru, ale również do drewna, metalu, plastiku i szkła. Ponadto jest nietoksyczny i zachwyca łatwością nakładania wielu warstw różnych kolorów bez smug i nierówności. Komplety 6, 12, 24, a nawet 48 i 96 pisaków w praktycznych etui ułatwiają wybór właściwej tematycznie i kolorystycznie palety barw spośród 160 kolorów dostępnych pojedynczo. Gotowe zestawy obejmują różne kompozycje kolorów, np. pastelowych, portretowych czy odcieni szarości. Komplety Promarkerów W&N znakomicie sprawdzają się w roli prezentu na każdą okazję. Szykownie wygląda eleganckie czarne etui z logo producenta zapinane na suwak. Każdy pisak ma w nim własną przegródke, a w trakcie używania jest podpierany przez specjalny system podkładek i rzepów.

Winsor&Newton Promarker w zestawach to wygodne i łatwe budowanie warsztatu artysty.

Wybierz swój zestaw Promarkerów:


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Dwustronne pisaki dla początkujących w kompletach

Promarkery są znane, cenione i sprawdzone. Ich tusz jest trwały i bardzo łatwo się rozpływa pokrywając równomiernie nawet duże powierzchnie. Już od pierwszych chwil mamy satysfakcję z kolorowania tymi pisakami. A wystarczy najmniejszy komplet 6-u podstawowych kolorów, by poznać ich zalety. Przez nakładanie kolorów na siebie w różnych kombinacjach łatwo uzyskamy nowe barwy. Na początku przygody z Promarkerami warto skusić się na zestaw Student Designer, zawierający 24 kolory dobrane tak, by umożliwić szeroki zakres tematyczny rysunków.

Profesjonalne zestawy Promarkerów dla malarzy

Markery Winsor&Newton mają już ugruntowaną pozycję na rynku i nie zawiodą nawet najbardziej wymagających artystów. Alkoholowy tusz jest trwały i bardzo dobrze się rozprowadza na papierze i różnych powierzchniach, co daje szansę na powodzenie eksperymentów plastycznych. 160 kolorów to potężna paleta barw. Gotowe kompozycje tematyczne Promarkerów ułatwiają dobór kolorów minimlizując ryzyko zakupu nietrafionych odcieni. Do wyboru są zestawy kolorów pastelowych (Pastel Tones), odcieni szarości (Grey and Black) czy portretowych (Skin Tones Set). Polecamy bogate kompozycje: Essential Collection z 48 kolorami i Extanded Collection z 96 pisakami. Dołączony blender poszerza możliwości kolorystyczne, a trwałe i eleganckie etui w największych zestawach sprawdza się w pracowni i w plenerze.

Pisaki w kompletach do mangi

Komplety 12-u Promarkerów Expansion Manga i Manga Chibi polecamy wielbicielom japońskich komiksów. Z tymi zestawami rysowanie mangi staje się łatwe i przyjemne, szczególnie jeśli skorzystamy z bloków przeznaczonych do Promarkerów.

Prezent na każdą okazję

W tej roli doskonale sprawdzi się każdy zestaw Promarkerów Winsor&Newton. Wrażenie robią zestawy 24 dwustronnych pisaków w eleganckim czarnym etui z logo firmy, zamykanym na suwak, z pomysłowymi podpurkami na flamastry. Zachwyca też komplet Mixed Marker łączący Promarkery i Brushmarkery z markerami neonowymi i metalicznymi. Udanym prezentem będzie także zestaw Promarkerów ze specjalnym blokiem rysunkowym w formacie A4 lub A3.

Bloki do markerów

Warto zaopatrzyć się w bloki do markerów tej samej firmy. Zrobione są z papieru, w który alkoholowy tusz nie wsiąka, lecz równomiernie rozpływa się po powierzchni. Oszczędzamy więc tusz i wydłużamy życie pisaka. Na takim papierze łatwo jest także korygować rysunek. Wystarczy blender, którym można wymyć nieudany fragment lub zmienić odcień koloru. Zakup Promarkerów Winsor&Newton zawsze jest dobrą decyzją.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera