Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Komplety kredek akwarelowych

Komplety kredek akwarelowych

Kredki ołówkowe z rdzeniem rozpuszczalnym w wodzie cieszą się sympatią uczniów, studentów i artystów. Chociaż można je kupować pojedynczo, to bardzo wygodnie i praktycznie jest zaopatrzyć się najpierw w komplet, który będzie miał nie tylko zestawioną już i przemyślaną paletę barw, ale również metalowe lub drewniane trwałe opakowanie. Będzie ono chronić Twoje kredki i ułatwi pracę z nimi, szczególnie gdy są okrągłe i spadają z biurka. Polecamy pięknie opakowane i perfekcyjnie skomponowane komplety renomowanych marek europejskich np. Koh-i-noor, Faber-Castell czy Derwent.


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Zestawy kredek akwarelowych – zalety

Wybierając komplet kredek akwarelowych otrzymujesz do ręki poprawnie i optymalnie skomponowaną paletę kolorów. 

Najprostsze zestawy składają się z 6 lub 12 podstawowych kolorów, które dobrze się ze sobą łączą i dają podstawowe kombinacje. To kolory najczęściej używane.

Gdy jednak stoisz przed poważnym wyzwaniem, możesz oszczędzić sobie trudu wybierania odpowiednich kolorów spośród całej palety kredek. Sięgnij po zestawy tematyczne, skomponowane według sugestii doświadczonych artystów. W naszym sklepie znajdziesz komplety portretowe, krajobrazowe, kombinacje brązów czy szarości np.  serii Mondeluz czeskiej firmy Koh-i-noor. 

Komplety mogą być także w różny sposób zapakowane. Możesz wybrać opakowanie metalowe, które zapewni bezpieczeństwo Twoim kredkom, opakowanie tekturowe, którego zadaniem jest tylko dostarczenie Ci wybranego zestawu kolorów oraz ekskluzywne drewniane etui, które uczyni z  kompletu kredek piękny prestiżowy prezent.

Zwróć uwagę na to, że w etui każda kredka ma swoje miejsce, dzięki temu dobrze widać jej kolor. Kiedy zostanie ona zużyta, na opakowaniu znajdziesz nazwę marki, nazwę i numer koloru kredki, i będziesz mógł swój komplet łatwo uzupełnić, kupując odpowiednią, pojedynczą kredkę.

Komplety kredek akwarelowych bywają też wzbogacone o odpowiedni pędzel i temperówkę. Producent zwykle optymalnie dobiera jakość pędzla do oferowanych przez siebie kredek – nie musisz już sam tego pędzla szukać.  Siadając do rysowania z takim kompletem na biurku, masz wszystko, czego potrzebujesz.

Akcesoria do kompletu kredek wodnych

Nie wszystkie zestawy kredek akwarelowych mają dołączoną temperówkę i pędzelek. Warto zapytać sprzedawcę o taki produkt. Zwykle oferowane komplety składają się tylko z kredek. Wtedy pamiętaj zaopatrzyć się dodatkowo w pędzel – miękki i z dobrym czubkiem np. marki Kolibri . Pytaj o pędzel do farb akwarelowych. Weź także temperówkę i gumkę do kredek.

Istotny jest także papier, na którym będziesz rysować kredkami akwarelowymi. Do rysunku na sucho wystarczy zwykły rysunkowy papier o średniej gramaturze. Jeśli jednak chcesz skorzystać ze wszystkich atrybutów kredek akwarelowych, konieczny będzie papier typowo akwarelowy, czyli o gramaturze przynajmniej 160 g/m2. Zapoznaj się z blokami akwarelowymi w naszym sklepie. Nie ryzykuj, że Twoja praca pod wpływem wody  pomarszczy się i będzie wyglądała nieestetycznie.

Swoją pracę zabezpiecz werniksem do farb akwarelowych, aby nie straciła swojego uroku.

Komplet kredek akwarelowych dobrym prezentem

Szczególnie ładne zestawy w metalowych lub drewnianych pudełkach doskonale spełnią swą rolę jako prezent lub upominek. Bardzo trwałe i estetyczne, będą długo cieszyć obdarowanego. Nawet, jeśli nie jest on artystą, sprawisz mu wielką przyjemność.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera