Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Carving Block for Artists Milan, arkusz winylowy 30x22x0,6 cm, niebieski

(0) opinii
22132 8414034699154
Producent: Milan

Carving Block for Artists włoskiej marki Milan to dwustronna winylowa płyta w niebieskim kolorze do rycia matryc graficznych dla artystów, uczniów i hobbystów w rozmiarze 30x22x0,6 cm

Zobacz wszystkie Linoleum

Opis produktu

Blok do linorytu Carving Block to nowoczesny produkt włoskiej firmy Milan. Przeznaczony dla artystów grafików do tworzenia matryc graficznych. Można go użyć do wszelkich kreatywnych prac plastycznych, np. pieczątek, stempli albo konstrukcji przestrzennych. Sprawdzi się w sztuce, rzemiośle i w dydaktyce dzieci i młodzieży.

Na bloczku Carving Block w formacie 30 cm x 22 cm możesz stworzyć matrycę, na której odbijesz piękne kompozycje martwej natury albo portretowe. Stworzysz oryginalne artystyczne karty okolicznościowe, ilustracje i inne dzieła sztuki.

Elastyczny i miękki arkusz winylowy ma gładką powierzchnię po obu stronach i jest wystarczająco gruby, by z każdej z nich stworzyć matrycę. Bardzo łatwo pozwala się rzeźbić i ryć standardowymi dłutami. Chodzi o to, by proces grawerowania rysunku na płycie był lekki i przyjemny. Gładka powierzchnia umożliwia bardzo precyzyjne grawerowanie delikatnych linii i wzorów oraz ułatwia równomierne nakładanie wodnej farby drukarskiej . Łatwo także taką matrycę zmywać wodą, a producent przestrzega przed używaniem do tego celu rozpuszczalników. Zapewnia też, że Carving Block for Artists nie zawiera szkodliwych ftalanów ani metali ciężkich.

Wybierając winylowy arkusz Milan zyskasz przyjemność z lekkiej pracy, precyzyjny rysunek i piękne odbitki.

59,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Carving Block for Artists Milan, arkusz winylowy 30x22x0,6 cm, niebieski

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Zapis do newslettera