Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Przybory do rysowania, cieniowania i kolorowania

Przybory do rysowania, cieniowania i kolorowania

Bogata gama przyborów do rysunku, szkicu i do kolorowania. W tym dziale znajdziesz pełny wybór grafitowych i węglowych ołówków, kolorowych pasteli i kredek ołówkowych różnego rodzaju. Od lat zaopatrujemy w nie profesjonalnych rysowników, ilustratorów i malarzy. Ich opinie i sugestie mają bezpośredni wpływ na to, jakie artykuły rysunkowe sprowadzamy. 

Wybierz kategorię przyborów rysunkowych:

Popularne kategorie w sklepie

Zobacz więcej kategorii

Najlepsze artykuły rysunkowe

Znajdziesz tu artykuły rysunkowe doskonałej jakości, z jednej strony uniwersalne, z drugiej w wysokim stopniu wyspecjalizowane, a jednocześnie w przyjaźnie wyważonych cenach. Zyskasz profesjonalne i wygodne w użyciu narzędzia, którymi stworzysz dzieła sztuki wiernie odzwierciedlające Twoje artystyczne wizje. Dokładamy starań, by oprócz tradycyjnych i niezbędnych materiałów plastycznych od renomowanych europejskich producentów jak np. Derwent czy Koh-i-noor, w naszej ofercie były również ich najnowocześniejsze topowe produkty.

Które ołówki czy kredki są najlepsze? Zawsze te, które odpowiadają temperamentowi i potrzebom konkretnego rysownika. Możesz skorzystać z gotowych zestawów rysunkowych. Są przygotowane przez doświadczonych artystów w bardzo przemyślany sposób. Dają możliwość posmakowania wszystkich technik rysunkowych i ułatwiają wybór tej ulubionej.

Kolejnym etapem będzie wybór spośród produktów znanych marek, które gwarantują jakość i satysfakcję z rysowania. Mamy heksagonalne miękkie ołówki grafitowe Derwenta i fantastyczne komplety kredek Colorsoft i Drawing tej firmy. Są także węgle w ołówku, sztyftach i naturalne z Koh-i-noora, kolorowe pastele olejne w pałeczkach z Maimeri i komplety pasteli z Talensa. Szczegółowe opisy tych i innych artykułów w naszym sklepie powinny ułatwić optymalny wybór.

Przybory rysunkowe dla początkujących

Na początku wystarczą miękkie ołówki o różnej twardości, szorstki papier rysunkowy i szczery zapał. Potem sięgnij po specjalne artystyczne komplety rysunkowe, w których są miękkie ołówki, grafitowe i węglowe sztyfty, sepia, sangwina i biała kreda oraz gumka i wiszer.  Doświadczenie pozwoli Ci sprecyzować oczekiwania, a my im sprostamy. Chętnie podpowiemy i doradzimy, które artykuły z naszego asortymentu najlepiej zaspokoją Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do zapoznania się z nowościami w naszym sklepie. Naprawdę potrafią zaskoczyć technicznymi możliwościami. Wypróbuj kredki akwarelowe Progresso albo wodne pastele olejne Talensa.

Rysunek jest podstawową, najprostszą i najbardziej bezpośrednią formą wyrażania twórczej natury człowieka. Dziś każdy może wybrać narzędzie, które najlepiej wyrazi jego osobowość i da najwięcej satysfakcji. W ofercie jest szeroki pakiet artykułów: poczynając od tradycyjnego węgla, kredy, sepii, sangwiny i grafitowych ołówków, poprzez nowoczesne sztyfty i kredki artystyczne, pastelowe, akwarelowe, a kończąc na zestawach mieszanych komponowanych według różnych kryteriów. Szczegółowe opisy artykułów ułatwią wybór techniki, która rysowanie uczyni owocnym i radosnym.

Akcesoria rysunkowe

Zacznijmy od podkładki z klipsem i uchwytem, która będzie przenośnym biurkiem. Włóżmy do piórnika gumki chlebowe do węgla i pasteli i gumki do ołówków. Pamiętajmy o dobrej temperówce, najlepiej z pojemnikiem i linijce. Przyda się też wiszer i blender. Wszystko najlepszych producentów: Faber Castel, Creatacolor, Koh-i-noor, Leniar i Derwent. Teraz potrzebny tylko papier, wizja i... do dzieła!

Pomoce szkolne

Ładne piórniki, gumki do ołówków, korektory, zakreślacze, temperówki z pojemnikami, przybory do geometrii to niezbędne uzupełnienie wyprawki szkolnej. Artykuły przeznaczone dla dzieci wyprodukowano ze szczególną starannością o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie akcesoria szkolne mają piękne soczyste kolory i przemyślaną estetykę. Są tworzone ze świadomością kształtowania poczucia estetyki u najmłodszych.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera