Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Kredki Polychromos Faber-Castell

Kredki Polychromos Faber-Castell

Polychromos jest wysoce specjalistyczną kredką artystyczną, cieszącą się uznaniem artystów. Służy do precyzyjnego opracowania detalu i przejść tonalnych w rysunku realistycznym i w pracach plastycznych charakteryzujących się wysokim stopniem szczegółowości. Rysując kredką Polychromos zrealizujesz swoją wizję twórczą i nadasz wysoką wartość estetyczną rysunkowi. Natomiast wysoka jakość woskowego rdzenia kredki, nasyconego światłoodpornym pigmentem, gwarantuje Ci trwałość Twojego dzieła. Aby wydobyć wszystkie walory kredki Polychromos zalecamy użyć odpowiednio grubego, równie dobrego gatunkowo papieru.

Jeśli rysujesz dużo i wiesz jaki efekt chcesz uzyskać, bez wahania zainwestuj w kredki Polychromos. Nie zawiedziesz się. Możesz zacząć od kilku sztuk, a gdy sprawdzą się w Twojej pracowni nasz sklep umożliwi Ci zakup zestawów 12, 24, 36, 60 lub 120 sztuk w trwałych metalowych pudełkach.

Sortuj i wybieraj kolory kredek:


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Cechy kredki rysunkowej Polychromos

O walorach kredki Polychromos decyduje jej rdzeń. Jego bazą jest wosk, który sprawia, że kredka jest wodoodporna i nie rozmywa się, aczkolwiek można ją rozcieńczyć olejem parafinowym i uzyskać w ten sposób efekt akwarelowy. Polychromosy prowadzi się gładko i miękko. Ręka się nie męczy, rysowanie staje się przyjemne i można pracować dłużej. Ponadto szczególna konsystencja rdzenia umożliwia ostrzenie kredki na ostro. Każdy detal wypracujesz łatwo, precyzyjnie i szybko. Kontury będą wyraziste i czyste.

Intensywne kolory pigmentów o wysokiej odporności na szkodliwy wpływ światła to niewątpliwe atuty Polychromosów. Twój talent i praca będą długo zachwycać nas i przyszłe pokolenia.

Kredki Polychromos na sztuki i w zestawach

Firma Faber-Castel, która szczyci się produktami najwyższej klasy, dba także o ich optymalną dostępność. Dlatego oferuje w sprzedaży, a my w naszym sklepie, kredki Polychromos na sztuki i w kompletach. Polecamy przyjrzeć się kompozycji kolorów w kompletach po 12, 24, 36, 60 i 120 kredek. Wszystkie zestawy są w eleganckich i trwałych metalowych pudełkach. W drewnianej kasetce dostępne są komplety 72 lub 120 sztuk kredek.

Godny polecenia jest zestaw upominkowy Studio Box 36 kolorów. To wyważona propozycja kredek w uniwersalnych barwach i w ładnym opakowaniu. Taki prezent zapewni szczerą radość i długą wdzięczność obdarowanego.

Zestawy kredek w trakcie używania dekompletują się i wymagają uzupełnienia. Na tę okoliczność oferujemy zakup kredki Polychromos pojedynczo, na sztuki.

Faber-Castell, Polychromos - prestiż i ekologia

Z prawdziwą przyjemnością oferujemy naszym klientom kredki Polychromos, które powstały w pracowniach projektowych, laboratoriach i fabrykach znanej na całym świecie renomowanej firmy Faber-Castell. Spółka ta szczyci się długą tradycją i sławą producenta wysokiej klasy artykułów artystycznych i pośmienniczych. Firma Faber-Castell deklaruje ponadto zachowanie najwyższych standardów proekologicznych w procesie produkcji całego swojego asortymentu. Posiada certyfikat Rady ds. Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, a także neutralny bilans emisji CO2 potwierdzony certyfikatami emisyjnymi. Wszystkie kredki i ołówki tego producenta wykonane są z drewna pochodzącego z ekologicznych zasobów leśnych w Kolumbii i pomalowane bezpieczną dla zdrowia ekologiczną farbą wodną.

Wybierając więc kredki Polychromos wyposażasz swoją pracownię w wyjątkowej jakości narzędzie pracy i dbasz o środowisko. Możesz szczycić się posiadaniem prestiżowego produktu.

Parametry kredki Polychromos

Kredka ołówkowa okrągła;

Rdzeń woskowy;

Średnica rdzenia: 3,8 mm;

Drewniana oprawka w kolorze rdzenia ze złotymi napisami;

Pełna gama kolorów: 120;

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera