Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane

Prezenty na każdą okazję – najlepsze pomysły

Prezenty na każdą okazję – najlepsze pomysły

To Twoja życzliwość, przyjaźń i sympatia sprawią, że prezent, który podarujesz będzie najpiękniejszy i sprawi największą przyjemność Twojej bliskiej osobie. Wiemy, że chcesz, by Twój prezent był oryginalny i wyjątkowy. Pomożemy Ci wybrać przedmiot, który rozpali artystyczną iskrę w duszy obdarowanego i pozwoli mu oderwać się od szarości dnia powszedniego. Podaruj swoim bliskim natchnienie.

Najlepsze pomysły na prezent:


Wybierz ilość i dodaj
Wybierz ilość i dodaj

Od dawna już świat sztuki nie jest zamknięty tylko dla wybranych. Każdy z nas nosi w duszy pragnienie oglądania i tworzenia piękna. W naszym sklepie znajdziesz komplety kredek artystycznych i akwarelowych, zestawy farb olejnych, akrylowych i wodnych oraz kompozycje pisaków, które pozwolą realizować artystyczne wizje. Polecamy specjalistyczne bloki papierów do poszczególnych technik rysunkowych lub malarskich oraz szkicowniki w twardej oprawie.

Podarunki dla mistrzów sztuk pięknych

Specjalizujemy się w zaspokajaniu potrzeb artystów malarzy, rysowników, architektów, dekoratorów i konserwatorów dzieł sztuki od wielu lat. Jeśli chcesz obdarować kogoś z nich, nie musisz szukać dalej – w naszym sklepie z artykułami plastycznymi znajdziesz najlepszy prezent. 

Trafione prezenty dla artysty malarza – farby, pędzle i media

Na prezent dla artysty malarza wybierz profesjonalny zestaw rysunkowy albo malarski. Polecamy produkty renomowanych marek np. Talens, Faber-Castell czy Derwent albo Koh-i-Noor. To firmy, które od pokoleń zaopatrują artystów w potrzebne materiały i doskonale znają ich potrzeby i najnowsze trendy w sztuce. Sięgając po nowości trafisz na artykuły nowoczesne i zyskasz prezent który zachwyci obdarowanego.

Doskonałym prezentem dla artysty może być także jakieś tradycyjne lub nowoczesne medium malarskie np. modne  pouring fluid medium Solo Goya, które wniosło nową jakość do malarstwa akrylowego. Jeśli zdecydujesz się na zakup jakiegoś medium malarskiego, najpierw jednak upewnij się, w jakiej technice tworzy osoba, którą chcesz obdarować: olejnej, akrylowej czy akwarelowej. Media w tych technikach mają zupełnie różne właściwości. Wspólne dla tych technik są pędzle. Miękki pędzel z włosia naturalnego będzie zawsze „trafionym” prezentem.

Kreatywne prezenty dla dzieci

Dzieci uwielbiają kolory. Zapraszamy do działu z materiałami kreślarskimi. Jest tu wiele pisaków, markerów, flamastrów i żelopisów – po prostu raj dla uczniów.  Dla zainteresowanych kształceniem ładnego charakteru pisma polecamy w tym dziale komplety do kaligrafii albo pojedyncze stalówki i tusz.

Nie wahaj się podarować dziecku profesjonalnych kredek czy farb akwarelowych. Dobrej jakości materiały pozwalają uzyskać spektakularne efekty. Sukcesy mobilizują do podejmowania kolejnych prób malarskich, a te z kolei rozwijają wyobraźnię i umiejętności manualne młodego malarza. Pamiętajmy jeszcze o bloku rysunkowym albo malarskim, aby dziecko mogło zaraz skorzystać z otrzymanego prezentu.

Prezenty dla seniorów

To pokolenie, którego dzieciństwo przypadło na czasy PRL-u. Czy wiesz, że wtedy dostęp do profesjonalnych materiałów plastycznych mieli tylko wykształceni artyści zrzeszeni w Związku Polskich Artystów Plastyków? Dzieci w szkołach rysowały kredkami, które trzeba było ślinić, by z nich wydobyć jakiś kolor. Czyżby tak powstała idea kredek wodnych, które dziś cieszą się taką popularnością? Podaruj swoim seniorom kredki akwarelowe marki Koh-i-noor albo Derwent i blok akwarelowy z pędzlem. Tym razem kredki będą miały intensywne kolory, a ich używanie będzie relaksujące.

Oryginalne podarunki do 50 zł

To nie cena decyduje o wartości prezentu, lecz wielkość serca. Nie pozwól, by skromne finanse powstrzymały Cię przed sprawianiem radości najbliższym. Chcemy Ci to ułatwić. W naszym sklepie znajdziesz artykuły kreatywne, z których możesz samodzielnie wykonać tani i pomysłowy prezent dla najbliższych. W każdym dziale znajdziesz artykuł, który zmieści się w twoim budżecie. Oto niektóre propozycje.

Z bloku, szkicownika w twardej oprawie, stwórz album do zdjęć albo oryginalny terminarz.

Zestaw cienkopisów, którymi można rysować i po prostu pisać, wystarczy ładnie opakować i prezent gotowy.

Do kieszonkowego etui włóż żelopis i ołówek. Możesz też wybrać metalowy albo drewniany piórnik na kredki.

Zapraszamy do naszego sklepu. Chętnie podpowiemy i doradzimy, jak stworzyć ładny prezent.

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera