Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Ołówek HB, Castell 9000 Faber Castell

(0) opinii
4775
Producent: Faber-Castell

Ołówek z serii Castell 9000 niemieckiej marki Faber-Castell w heksagonalnej oprawie z miękkiego drewna - HB

Zobacz wszystkie Ołówki grafitowe Castell 9000 Faber-Castell

Opis produktu

Ołówki z serii Castell 9000 mają już swoją renomę. Produkowane są od początku XX wieku i niezmiennie cieszą się zaufaniem artystów plastyków, projektantów i ilustratorów. Z założenia spełniają najwyższe normy jakości i estetyki.

Bardzo dobry w ołówkach Castell 9000 jest grafitowy wkład, który się nie osypuje i zachowuje odporność na szkodliwy wpływ światła. Możesz wybrać dowolny odcień czerni i stopień twardości, ponieważ jest ich aż 16: od 6H do 8B. Standardowo najciemniejszą, głęboką czerń otrzymasz rysując ołówkami miękkimi od 8B do 2B. Twardości pośrednie B, HB, F – doskonale sprawdzą się w delikatnym szkicowaniu. Pozostałe rozmiary H – 6H są typowymi twardymi ołówkami technicznymi dla inżynierów.

Na uwagę zasługuje heksagonalny kształt drewnianej oprawki. Sześciokątny przekrój uniemożliwia sturlanie się ołówka ze stołu lub biurka. Ponadto ułatwia trzymanie ołówka w dłoni i daje pewne prowadzenie linii. Z tego powodu jest dobry do nauki pisania. Ekologiczny wodny lakier, który pokrywa oprawkę i miękkie drewno z ekologicznie prowadzonych upraw nie zaszkodzi dziecku, nawet jeśli dziecięcym zwyczajem będzie brało ołówek do ust.

Spośród innych ołówków serię Castell wyróżnia zastosowanie w produkcji technologii SV. To specjalny podwójny sposób klejenia grafitowego rdzenia i drewnianej oprawki, który gwarantuje jego trwałość nawet po upadku. Te ołówki nie łamią się i nie pękają podczas temperowania. Unikasz stresu podczas ostrzenia. Wstrząsy i upadki ołówków w plenerze czy podróży nie grożą połamaniem – na pewno grafit będzie w całości.

Twardość grafitu: HB

5,10
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,

Często kupowane

Powiadomienie o dostępności: Ołówek HB, Castell 9000 Faber Castell

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera