Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Zestaw Brush Pen Ecoline - Yellow 5 kolorów firmy Talens

(0) opinii
17554 8712079408183
Producent: Talens

Komplet Ecoline Brush Pen Yellow marki Talens to 5 markerów pędzelkowych wypełnionych żółtą Ecoliną - transparentną farbą akwarelową w 5 różnych tonach.

Zobacz wszystkie Komplety Ecoline Brush Pen

Opis produktu

Zestaw Talensa Ecoline Brush Pen Yellow to kompozycja 5 żółtych tonów, jasnych, czystych i intensywnych barw, zamknięta w wygodnych pisakach z pędzelkową końcówką (brush pen)

Forma pisaka z miękką pędzelkową końcówką, która zmienia grubość kreślonej linii wraz ze zmianą nacisku markera, przypadła do gustu architektom, ilustratorom i projektantom mody. Atutem pisaka Talensa jest możliwość napełniania go ponownie Ecoliną dostępną w buteleczkach i dodatkowa końcówka pędzelkowa ukryta wewnątrz korpusu.

Ecolina jest już znaną i cenioną farbą wodną oferowaną przez holenderską markę Talens. Wyróżnia się transparentnymi i jaskrawymi kolorami, które doskonale się ze sobą łączą. Zachowują trwałość i jakość zadowalającą artystów malarzy. Nie jest wodoodporna, więc nawet po wyschnięciu można nanosić zmiany używając blendera. Ta farba wypełnia pisaki Ecoline Brush Pen użyczając im wszystkich swoich zalet.

Zestaw 5 żółtych kolorów jest pomyślany jako uzupełnienie palety markerów, które można kupować sukcesywnie, stosownie do potrzeb tematycznych i zasobów finansowych. Jest też ułatwieniem wyboru harmonijnego zestawu żółtych odcieni spośród wszystkich dostępnych pojedynczo. Niezależnie od tego, czy chodzi o wrażenia artystyczne, projekty produktów, ilustracje, projekty modowe, kaligrafię czy dziecięce rysunki, jaskrawe kolory tej płynnej farby kolorystycznej nadają życia każdemu dziełu sztuki.

Paleta kolorów w zestawie:

226 - Pastel Yellow

236 - Light Orange

201 - Light Yellow

202 - Deep Yellow

233 - Chartreuse

48,70
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Zestaw Brush Pen Ecoline - Yellow 5 kolorów firmy Talens

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera