Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Zestaw farb akwarelowych Koi Sakura CAC 24 szt metalliczne fluo perłowe

(0) opinii
21243 084511316812
Producent: Sakura

Komplet akwarel Koi Water Colors CAC, 24 kostki, japońskiego producenta Sakura, w plastikowym plenerowym etui. Zawiera 4 kostki farb w kolorach metaliczych, 12 perłowych i 8 fluorescencyjnych.

Zobacz wszystkie Zestawy farb akwarelowych

Opis produktu

Japońskie akwarele Koi Water Colors Creative Art Colors są szczególną propozycją Sakury dla artystów eksperymentujących z nowoczesnymi kolorami. W tym zestawie mają do dyspozycji 24 pół-kostki, wśród których 4 są metaliczne, 12 jest perłowych, a 8 fluorescencyjnych. Wszystkie dobrze kryją i łatwo się ze sobą łączą. Kolorowa rybka na opakowaniu ilustruje możliwości farb z tego kompletu.

Kostki farby umieszczone są w białym plastikowym etui, a w oddzielnych przegródkach są 2 gąbki i pędzel wodny. 4 pomysłowe zaczepy w narożnikach podstawy umożliwiają instalację ruchomej palety z trzech różnych stron zestawu. Z tego powodu jest to propozycja również dla osób leworęcznych. Wieczko zaprojektowano tak, by po otworzeniu pudełka służyło jako dodatkowa paleta malarska lub pulpit na papier akwarelowy. Doskonały biały plastik, z którego wykonano pudełko jest gładki i zapewnia łatwość łączenia kolorów i wymywania farby. Na dole pudełka jest specjalny ruchomy uchwyt, który ułatwia trzymanie zestawu w jednej dłoni.

Pędzel water brush umieszczony w zestawie składa się z dwóch części:

1. białego nylonowego włosia z gwintem i

2. plastikowego pojemniczka na wodę zaopatrzonego również w gwint i zatyczkę, która pozwala na transportowanie wody.

Uwaga! Gwint jest lewoskrętny – to znaczy, że po wyjęciu zatyczki z pojemniczka nakręcamy na niego pędzelek w lewą stronę – przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Pojemniczek jest miękki, żeby w trakcie malowania łatwo było go naciskać i tak dozować wodę.

Pędzel ma włosie w kształcie okrągłego stożka o długości 12 mm i średnicy 4 mm.

Pojemniczek mieści 9 ml wody.

Komplet Koi Water Colors CAC 24 farbki jest przygotowany z myślą o artystach szukających inspiracji poza pracownią. Małe rozmiary pudełka, wygodny uchwyt i pomysłowo zorganizowana zawartość znakomicie ułatwiają transport i stworzenie warsztatu malarskiego w każdym miejscu i okolicznościach. Może więc być podręcznym zestawem dla wymagających profesjonalistów, a dla początkujących adeptów tej trudnej sztuki zachęcającym i inspirującym narzędziem malarskim.

Koi Water Colors z rybką to nietuzinkowy prezent w każdych okolicznościach. Szczególnie ucieszy dekoratorów, projektantów i malarzy, a dzieciom szkolnym i młodzieży przysporzy dobrej zabawy.

Zestaw farb 24 kostki obejmuje kolory:

Metaliczne: Silver, Light Gold, Deep Gold, Cooper,

Perłowe: Pearl Yellow, Pearl Orange, Pearl Pink, Pearl Red, Pearl Purple, Pearl Light Blue, Pearl Blue, Pearl Prussian Blue, Pearl Green Pale, Pearl Green, Pearl Green Deep, Pearl Brown,

Fluorescencyjne: FL Yellow, FL Magenta, FL Orange, FL Violet, FL Red, FL Rose, FL Blue, FL Green.

 

132,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Zestaw farb akwarelowych Koi Sakura CAC 24 szt metalliczne fluo perłowe

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera