Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Komplet farb akwarelowych Koi Sakura 48 kostek

(0) opinii
20874 084511306851
Producent: Sakura

Komplet Koi Water Colors 48 kostek jest zestawem plenerowym japońskiej firmy Sakura. W białym plastikowym etui znajduje się 30 pół-kostek akwarelowych, pędzel wodny, gąbka i paleta malarska.

Zobacz wszystkie Zestawy farb akwarelowych

Opis produktu

48 pół-kostek akwarelowych farb japońskiej marki Sakura w przenośnym komplecie Koi Water Colors w białym plastikowym piórniku z dołączoną paletą malarską, gąbką i pędzlem wodnym z okrągłym nylonowym włosiem dla malarzy i studentów.

Kostki farby Koi Water Colors są mocno napigmentowane i bardzo wydajne. Dobrze się ze sobą łączą zachowując czystość i świetlistość barwy. Bogata paleta 48 kolorów jest mocną bazą do stworzenia wielu nowych odcieni, otwierając możliwość malowania zarówno pejzaży, architektury, portretów, jak i obrazów marynistycznych.

Kostki farby umieszczone są w białym plastikowym etui. W oddzielnych przegródkach jest gąbka i pędzel wodny. 4 pomysłowe zaczepy w narożnikach podstawy umożliwiają instalację ruchomej palety z trzech różnych stron zestawu. Z tego powodu jest to propozycja również dla osób leworęcznych. Wieczko zaprojektowano tak, by po otworzeniu pudełka służyło jako dodatkowa paleta malarska lub pulpit na papier akwarelowy. Doskonały biały plastik, z którego wykonano pudełko jest gładki i zapewnia łatwość łączenia kolorów i wymywania farby. Na dole pudełka jest specjalny ruchomy uchwyt, który ułatwia trzymanie zestawu w jednej dłoni.

Pędzel water brush umieszczony w zestawie składa się z dwóch części:

1. białego nylonowego włosia z gwintem i

2. plastikowego pojemniczka na wodę zaopatrzonego również w gwint i zatyczkę, która pozwala na transportowanie wody.

Uwaga! Gwint jest lewoskrętny – to znaczy, że po wyjęciu zatyczki z pojemniczka nakręcamy na niego pędzelek w lewą stronę – przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. Pojemniczek jest miękki, żeby w trakcie malowania łatwo było go naciskać i tak dozować wodę.

Pędzel ma włosie w kształcie okrągłego stożka o długości 12 mm i średnicy 4 mm.

Pojemniczek mieści 9 ml wody.

Komplet Koi Water Colors 48 kolorów jest przygotowany z myślą o artystach pracujących w plenerze, chociaż nie zawiedzie też w pracowni. Małe rozmiary pudełka, wygodny uchwyt i pomysłowo zorganizowana zawartość znakomicie ułatwiają transport i stworzenie warsztatu malarskiego w każdym miejscu i okolicznościach. Może więc być praktycznym zestawem dla wymagających profesjonalistów.

To bardzo dobry prezent dla malarzy, architektów, twórców mangi, komiksów i ilustratorów. Upominek z Koi Water Colors ucieszy także studentów i uczniów szkół artystycznych.

Koi Water Colors 48 kostek obejmuje kolory:

Chinese White, Lemon Yellow, Permanent Yellow Light, Aureoline Hue, Gambage, Permanent Yellow, Permanent Yellow Deep, Permanent Orange, Jaune Brillant, Vermilion Hue, Cadmium Red Hue, Permanent Red Deep, Madder Lake Light, Crimson Lake, Carmine, Quinacridone Rose, Pink Madder, Purple, Permanent Blue Violet, Ultramarine Deep, Ultramarine Light, Permanent Blue Red, Cobalt Blue Hue, Permanent Blue Light, Cerulean Blue, Turquoise Blue, Indanthrene Blue, Prussian Blue, Indigo, Permanent Green Pale, Permanent Green, Emerald Green, Viridian Hue, Phthalocyanine Green, Permanent Green Deep, Sap Green, Terre Verte, Olive Green, Raw Sienna, Yellow Ochre, Burnt Sienna, Light Red, Raw Umber, Burnt Umber, Vandyke Brown, Sepia, Payne's Grey, Ivory Black.

 

 

253,00
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Komplet farb akwarelowych Koi Sakura 48 kostek

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera