Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

477 Transparent Cyan, Mussini Schmincke, farba olejno-żywiczna 35 ml

(0) opinii
24750
Producent: Schmincke

Farba Mussini Schmincke Transparent Cyan nr 477 to wysokiej klasy transparentna farba olejno-żywiczna o niebieskozielonym kolorze zbliżonym do koloru płatków bławatka.

Zobacz wszystkie Farby olejne Mussini Schmincke 35ml

Opis produktu

Farba Mussini Schmincke Transparent Cyan nr 477 to wysokiej klasy transparentna farba olejno-żywiczna o niebieskozielonym kolorze zbliżonym do koloru płatków bławatka. Oparta na historycznych recepturach i nowoczesnych badaniach profesora Cesara Mussiniego jest najlepszą ofertą dla konserwatorów dzieł sztuki malarskiej i wymagających mistrzów szczególnie malarstwa laserunkowego.

Cyjan Mussini nr 477 składa się ze specjalnie skomponowanej mieszanki nowoczesnego pigmentu Phthalocyanine, który zawieszono w emulsji z precyzyjnie dobranych olejów i żywicy damarowej. Z tego powodu dobrze się rozprowadza. Schnie średnio długo (3-5 dni) i równomiernie.

Farba olejno-żywiczna Cyjan Mussini 477 swoją nazwę zawdzięcza bławatkowi (Centaurea cyanus), z którego po raz pierwszy ten kolor uzyskano. Współczesny pigment w kolorze cyjanu jest trwalszy i stabilniejszy. Farba Transparent Cyan marki Mussini odpowiada podstawowemu kolorowi cyjan w subtrakcyjnych modelach kolorów i po zmieszaniu z magentą daje wspaniałe przezroczyste odcienie fioletu, a po połączeniu z żółtym transparentnym pigmentem daje błyszczące, półprzezroczyste zielenie. Te trzy kolory dadzą Ci bogatą paletę barw pośrednich stosownie do proporcji, które zastosujesz.

To farba konieczna na początku artystycznej drogi i jedna z najważniejszych w palecie artysty, który sam chce tworzyć własną gamę kolorów. To też jeden z podstawowych kolorów w malarstwie laserunkowym. Farba olejno-żywiczna Mussini dobrze łączy się ze wszystkimi farbami olejnymi, nawet jeśli nie mają w swoim składzie żywicy. Powinieneś ją mieć w swojej pracowni malarskiej.

Parametry Transparent Cyan Mussini nr 477:
Pigmenty: Phthalocyanine ( PB15:3);
Stopień krycia: transparentna;
Odporność na wpływ światła: najwyższa;
Czas schnięcia: 3-5 dni;
Grupa cenowa: 3.
Uwaga!
Zamówienia realizujemy do 3 dni roboczych.
84,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: 477 Transparent Cyan, Mussini Schmincke, farba olejno-żywiczna 35 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera