Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

477 Transparent Cyan, Mussini Schmincke, farba olejno-żywiczna 35 ml

(0) opinii
24750
Producent: Schmincke

Farba Mussini Schmincke Transparent Cyan nr 477 to wysokiej klasy transparentna farba olejno-żywiczna o niebieskozielonym kolorze zbliżonym do koloru płatków bławatka.

Zobacz wszystkie Farby olejne Mussini Schmincke 35ml

Opis produktu

Cyjan Mussini nr 477 składa się ze specjalnie skomponowanej mieszanki nowoczesnego pigmentu Phthalocyanine, który zawieszono w emulsji z precyzyjnie dobranych olejów i żywicy damarowej. Z tego powodu dobrze się rozprowadza. Schnie średnio długo (3-5 dni) i równomiernie.
Oparta na historycznych recepturach i nowoczesnych badaniach profesora Cesara Mussiniego jest najlepszą ofertą dla konserwatorów dzieł sztuki malarskiej i wymagających mistrzów szczególnie malarstwa laserunkowego.

Farba olejno-żywiczna Cyjan Mussini 477 swoją nazwę zawdzięcza bławatkowi (Centaurea cyanus), z którego po raz pierwszy ten kolor uzyskano. Współczesny pigment w kolorze cyjanu jest trwalszy i stabilniejszy. Farba Transparent Cyan marki Mussini odpowiada podstawowemu kolorowi cyjan w subtrakcyjnych modelach kolorów i po zmieszaniu z magentą daje wspaniałe przezroczyste odcienie fioletu, a po połączeniu z żółtym transparentnym pigmentem daje błyszczące, półprzezroczyste zielenie. Te trzy kolory dadzą Ci bogatą paletę barw pośrednich stosownie do proporcji, które zastosujesz.

To farba konieczna na początku artystycznej drogi i jedna z najważniejszych w palecie artysty, który sam chce tworzyć własną gamę kolorów. To też jeden z podstawowych kolorów w malarstwie laserunkowym. Farba olejno-żywiczna Mussini dobrze łączy się ze wszystkimi farbami olejnymi, nawet jeśli nie mają w swoim składzie żywicy. Powinieneś ją mieć w swojej pracowni malarskiej.

Parametry Transparent Cyan Mussini nr 477:
Pigmenty: Phthalocyanine ( PB15:3);
Stopień krycia: transparentna;
Odporność na wpływ światła: najwyższa;
Czas schnięcia: 3-5 dni;
Grupa cenowa: 3.
Uwaga!
Zamówienia realizujemy do 3 dni roboczych.
84,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: 477 Transparent Cyan, Mussini Schmincke, farba olejno-żywiczna 35 ml

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera