Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Pastele w kredce Bruynzeel zestaw 12 kolorów

(0) opinii
21417 8712079414757
Producent: Talens

Komplet Bruynzeel „Tancerka” składa się z 12 pasteli w kredce w metalowym piórniku z reprodukcją obrazu Edgara Degas’a pt. Swaying Dancer na wieku

Zobacz wszystkie Komplety kredek pastelowych

Opis produktu

Kredki pastelowe holenderskiej marki Bruynzeel w zestawie 12-u kolorów są częścią limitowanej kolekcji promującej dzieła wielkich mistrzów malarstwa. Jednym z nich jest Edgar Degas, a jego obraz pt. „Kołysząca się tancerka”(Tancerka w zieleni) znajduje się w hiszpańskim Museo Thyssen-Bornemisza w Madrycie i stanowi część zbiorów zgromadzonych przez dwa pokolenia rodziny Thyssen-Bornemisza.

Obraz E. Degas’a został wykonany w technice pastelowej i z tej racji firmuje kredki pastelowe. Wybierając ten zestaw stajesz się posiadaczem nie tylko dobrych kredek, ale również pięknego obrazu. Żeby go obejrzeć nie musisz już iść do muzeum, możesz go oglądać codziennie na swoim biurku. Jest to więc wyjątkowy komplet, który doskonale sprawdzi się w roli oryginalnego prezentu.

Kredki z „Tancerki” mają pastelowy rdzeń o średnicy 2,9 mm stworzony z pigmentów o wysokiej intensywności i odporności na szkodliwy wpływ światła. Pastelowa struktura rdzenia w swej istocie jest delikatna i podatna na pękanie. Zaradzono temu przez zastosowanie podwójnego sklejenia z drewnianą oprawką. Zyskano trwałość kredki nie tracąc miękkości rysika i soczystości koloru. Podobną funkcję pełni sześciokątny kształt kredki, który zapobiega turlaniu się po stole i zmniejsza ryzyko jej upadku i uszkodzenia.

Pastele w kredce wykorzystasz do rysowania detali i cienkich linii, a także do prac małych rozmiarów. Są koniecznym uzupełnieniem warsztatu pracy profesjonalnego rysownika, który tworzy w technice pasteli.

12 kredek w komplecie to dwanaście różnych kolorów skomponowanych w przemyślany sposób przez profesjonalistów. Wszystkie kolory dobrze się łączą i uzupełniają, dając wiele możliwości kolorystycznych. Taki komplet jest bardzo dobry do nauki rysunku pastelami dla dzieci i studentów, do pierwszych prób w tej technice, a także dla doświadczonych artystów.

75,90
Koszt dostawy
  • 11,90 zł Pocztex 2.0
  • 13,50 zł InPost
  • 21,00 zł DPD
  • 0,00 zł odbiór w sklepie w Toruniu,
Powiadomienie o dostępności: Pastele w kredce Bruynzeel zestaw 12 kolorów

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa Wygodne formy dostawy
14 dni na zwrot
14 dni na zwrot
Gwarancja
Gwarancja najwyższej jakości
Rekomendacja
Rekomendacja Serwisu Plastyk.pl

Kurierzy / płatności

Zapis do newslettera