Narzędzia i akcesoria do rysunku, malarstwa i dekoracji

Właściwe przybory malarskie, rysunkowe i techniczne w sprawnym ręku to pewny sukces. Konieczne są różne gumki i wiszery do korygowania rysunku, temperówki i noże do ostrzenia ołówków i kredek, atomizery, gąbki czy szpachelki do aplikowania farby oraz linijki, nożyczki i kleje do tworzenia dekoracji.

Narzędzia i akcesoria podkategorie

Przybory i akcesoria mają ułatwiać pracę artysty i cieszyć go procesem tworzenia.

Akcesoria rysunkowe

Zacznijmy od podkładki z klipsem i uchwytem, która będzie przenośnym biurkiem. Włóżmy do piórnika gumki chlebowe do węgla i pasteli i gumki do ołówków. Pamiętajmy o dobrej temperówce, najlepiej z pojemnikiem i linijce. Przyda się też wiszer i blender. Wszystko najlepszych producentów: Faber Castel, Creatacolor, Koh-i-noor, Leniar i Derwent. Teraz potrzebny tylko papier, wizja i... do dzieła!

Przyrządy artystyczne malarskie

Wyposażenie warsztatu artysty malarza zależy od techniki, którą się posługuje. Akwarelista zaopatrzy się w kasetę na kostki farby akwarelowej, paletę plastikową, pojemnik na wodę i na pędzle. Do malarstwa olejnego konieczna będzie sztaluga, paleta malarska drewniana albo wygodniejsza - ze zrywanymi warstwami. Do palety można dołączyć, zwłaszcza w plenerze, zbiorniczki na media malarskie. Pojemniki na pędzle, wałki i szpachelki malarskie, kasety na farby przydadzą się także w malarstwie akrylowym. Dla wszystkich pomocne będą manekiny i modele postaci. Powodzenia.

Pomoce szkolne

Ładne piórniki, gumki do ołówków, korektory, zakreślacze, temperówki z pojemnikami, przybory do geometrii to niezbędne uzupełnienie wyprawki szkolnej. Artykuły przeznaczone dla dzieci wyprodukowano ze szczególną starannością o ich zdrowie i bezpieczeństwo. Wszystkie akcesoria szkolne mają piękne soczyste kolory i przemyślaną estetykę. Są tworzone ze świadomością kształtowania poczucia estetyki u najmłodszych.

Przybory dekoratorskie

Dekorowanie to sztuka upiększająca naszą rzeczywistość. Za pomocą papieru i znanych narzędzi można stworzyć nietuzinkowe dzieła sztuki. Oferujemy więc nożyczki, linijki i kształtki, dziurkacze z różnymi wzorami, kleje w płynie, w sztyfcie i w sprayu, taśmy klejące jednostronne i dwustronne, przejrzyste i kolorowe, spinacze i pinezki. Dobrze sprawdzają się rożne szablony i formy oraz gotowe elementy dekoracyjne.