Zestaw Brush Pen Ecoline Dark 10 kolorów firmy Talens

Zestaw Ecoline Brush Pen Dark marki Talens to 10 markerów pędzelkowych wypełnionych Ecoliną - transparentną farbą akwarelową w 10 ciemnych kolorach   Więcej szczegółów

83,20 zł

Producent: Talens Talens

19996

8712079442743

1 sztuka

Ostatnie egzemplarze!

Zestaw Talensa Ecoline Brush Pen Dark to kompozycja 10 ciemnych, czystych i intensywnych barw, zamknięta w wygodnych pisakach z pędzelkową końcówką.

Forma pisaka z miękką pędzelkową końcówką, która zmienia grubość kreślonej linii wraz ze zmianą nacisku markera, przypadła do gustu architektom, ilustratorom i projektantom mody. Atutem pisaka Talensa jest możliwość napełniania go ponownie Ecoliną dostępną w buteleczkach i dodatkowa końcówka pędzelkowa ukryta wewnątrz korpusu.

Ecolina jest już znaną i cenioną farbą wodną oferowaną przez holenderską markę Talens. Wyróżnia się transparentnymi i jaskrawymi kolorami, które doskonale się ze sobą łączą. Zachowują trwałość i jakość zadowalającą artystów malarzy. Nie jest wodoodporna, więc nawet po wyschnięciu można nanosić zmiany używając blendera. Ta farba wypełnia pisaki Ecoline Brush Pen użyczając im wszystkich swoich zalet.

Zestaw 10 kolorów DARK jest pomyślany jako uzupełnienie palety markerów, które można kupować sukcesywnie, stosownie do potrzeb tematycznych i zasobów finansowych spośród dostępnych pojedynczo. To dobry zakup na prezent.

Paleta kolorów w zestawie:

202 - Deep Yellow

311 - Vermilion

318 - Carmine

548 - Blue Violet

533 - Indigo

654 - Fir Green

407 - Deep Ochre

440 - Sepia Deep

706 - Deep Grey

700 - Black

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw Brush Pen Ecoline Dark 10 kolorów firmy Talens

Zestaw Brush Pen Ecoline Dark 10 kolorów firmy Talens

Zestaw Ecoline Brush Pen Dark marki Talens to 10 markerów pędzelkowych wypełnionych Ecoliną - transparentną farbą akwarelową w 10 ciemnych kolorach