Nie znaleziono produktów
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie

Popularne kategorie w sklepie

Zobacz więcej kategorii

Cenowe okazje

zobacz wszystkie

Artykuły dla artystów plastyków i hobbystów

Artykuły plastyczne oraz materiały dla plastyków dostarczamy artystom na polskim rynku od 1992 roku. Od samego początku historii naszej działalności zajmujemy się profesjonalnym zaopatrzeniem artystów plastyków i konserwatorów dzieł sztuki. Nasz sklep internetowy oraz stacjonarny w Toruniu oferuje szeroki wybór artykułów dla artystów plastyków takich jak farby olejne , farby akrylowe oraz akwarele począwszy od firm kreatywnych po profesjonalne. Oferujemy najwyższej jakości pędzle do malowania wymienionymi rodzajami farb. Podkłady dopasowane do różnych potrzeb takie jak blejtramy czy krosna malarskie , oraz inne produkty przeznaczone do technik malarskich i rysunkowych.

W obecnej chwili posiadamy w sprzedaży farby firm: Schmincke, Maimeri, Talens, Daler-Rowney, Renesans, Winsor & Newton, Canson itd. Nasz sklep plastyczny oferuje szeroki asortyment materiałów używanych we wszelkich formach sztuki oraz produktów hobbystycznych.

Bezpieczne zakupy i profesjonalne materiały dla plastyków


Nasza firma od 1992 roku specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnych materiałów dla plastyków oraz do profesjonalnej konserwacji zabytków. To dziedzina, która wymaga doskonałej znajomości procesów chemicznych i technik artystycznych. Tych klasycznych stosowanych przez artystów jak i nowoczesnych metod stosowanych przez współczesnych Twórców. To długoletnie i bogate doświadczenie zaowocowało wysokim zaufaniem i lojalnością naszych Klientów. Zapraszamy do zakupów w naszych sklepach oraz do dołączenia do naszego grona Klientów.

Wkrótce w naszej ofercie znajdą się kolejne materiały zaopatrzenia plastyków.
Zapis do newslettera